Özçimen Tur

Hakkımızda

Özçimen Tur, Eskişehir’in personel, öğrenci ve turizm taşımacılığı alanlarında hizmet veren uzman taşımacılık firmalarından birdir.  Firma olarak sektörde edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak önce güvenlik ilkemizden şaşmadan yüksek kalite standartlarında çalışmalar yapmaktayız.  Taşıdığımız yolcuların önemini göz önünde bulunduran ekibimiz, Eskişehir taşıma şirketleri arasında adını kalitesiyle yükseklere taşımaktadır.

 

Yolcu taşımacılığında hızlı ve güvenli ulaşım sağlayabilmek için tüm personellerimizin eğitimi ve denetimi için çalışmaktayız. Bugün Eskişehir’de birçok markayla çalışan firmamız, araçların hepsini belirlenen şartlara uygun hale getirmiş ve bakımlarını da aksattırmadan gerçekleştirmektedir.

 

Özçimen Tur olarak personellerimizin kurum içi eğitimlerini sürekli yapmakta, tam katılım sağlanarak trafikte güvenli seyir için desteklemekteyiz. Müşteri memnuniyetimizi daima yüksek tutmayı, adımızı ve markamızı güvenle birlikte duyurmayı hedeflemekteyiz. Eskişehir personel servis firmaları olarak, zamanında, hızlı ve güvenli ulaşım için hizmetinizdeyiz.

 

Özçimen Tur İletişim Bilgileri

Adres: Gültepe Mah. Şensözlü Sok. No: 13/A Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Gsm:   0506 379 76 94